Перейти до основного вмісту

Створюємо новорічні дива з глини

Завідувачка навчально-виробничої майстерні Миргородського фахового коледжу імені Миколи Гоголя Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" Олена Сагайдак провела майстер-клас для учнів 1-4 класів Миргородської гімназії №2 «Гелікон». Маленькі майстри поринули до чарівного світу глини, познайомилися з мистецтвом створення глиняних виробів  та перетворили шматочки звичайної глини на чарівні новорічні іграшки.

1000 днів незламної сили

Сьогодні минає 1000 днів від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Це 1000 днів болю, втрат, іспитів. Але також — 1000 днів незламної сили, єдності та прагнення до перемоги.
Ми стали свідками і найтемніших моментів, і найсвітліших проявів людяності. Українці щодня доводять світові свою мужність: на передовій і в тилу, у лікарнях і на полях, у класах, на заводах і за кермом волонтерських авто. Кожен із нас робить свій внесок у боротьбу та наближення перемоги. 
1000 днів — це не лише про виклики, а й про нашу незламність.

"Студентські таланти коледжу"

15 листопада у коледжі відбувся захід "Студентські таланти коледжу" з нагоди Міжнародного дня студента! Студентські роки — це незабутній період, сповнений можливостей, творчості та натхнення. Саме тому захід став чудовою нагодою відзначити талановиту, креативну молодь, яка є гордістю коледжу.  На сцені студенти продемонстрували свої здібності у співі, танцях, а також у творчих і креативних виступах. Атмосфера свята була наповнена теплом, радістю та щирими емоціями.

Фінал конкурсу «Студент року-2024»

У фіналі конкурсу «Студент року-2024», що відбувся 14.11.2024 в Полтавській політехніці, наш коледж гідно представив студент 4 курсу спеціальності «Теплоенергетика» Папірний Максим.
Він продемонстрував приклад для інших, показуючи, що можна відмінно навчатися, займатися конструюванням, творчо розвиватися та бути активним у громадському житті.
Допомогла представити талант Максима Шавиріна Евеліна, студентка групи ХК-41.

Співпраця викладачів спеціальності 161 ХІМІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІНЖЕНЕРІЯ

Показником плідної та якісної роботи викладачів спеціальності 161 ХІМІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІНЖЕНЕРІЯ  є  дослідження, які  мотивують здобувачів освіти розвивати вітчизняну науку та є добрим орієнтиром для того, щоб відповідати високому рівню сучасності.
Індикатором, який може показати якість впровадження наукової роботи є активне публікування результатів власних досліджень у фахових та наукових виданнях.

Конкурс імені Петра Яцика

Нещодавно  у коледжі відбувся І етап Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика.
Конкурс покликаний сприяти утвердженню державного статусу української мови, піднесенню її престижу серед української молоді, виховання поваги до культури і традиції українського народу.
Кращі результати показали:
Калініченко Богдана  (Д21) - І місце;
Плахотна Марія (ХК21) – ІІ місце;
Бакута Ярина (ХК21) – ІІІ місце;
Мащенко Марія (ГО21) – ІІІ місце.

Студент року-2024

Конкурс "Студент року-2024", що відбувся 05.11.2024 у нашому коледжі, був справжньою подією!

Науково-дослідницька робота студентів

Науково-дослідницька робота студентів, які навчаються за спеціальністю 161 ХІМІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІНЖЕНЕРІЯ спрямована на розвиток аналітичних та креативних здібностей, інтелекту, пам’яті, поліпшення засвоєння навчального матеріалу та сприяє вихованню професійно зорієнтованих, озброєних відповідним науковим, дослідницьким інструментарієм молодих людей.
Студентка групи ТС-41 БАЙТАЛЮК Аліна під керівництвом викладача-методиста, спеціаліста вищої категорії ХАЛІТОВОЇ Людмили два роки поспіль працювала над дослідженням застосування трикальцієвого фосфату у виробництві біосумісної кера

Бінарне заняття з дисципліни Методика викладання спецдисциплін

Співпраця з колегами-викладачами завжди відкриває нові горизонти і надихає використовувати різні педагогічні технології, техніки виконання практичних робіт, методи роботи з дітьми! 
5 листопада 2024 року відбулася саме така співпраця між викладачами Миргородського фахового коледжу Волковою Н.В. та Миргородської школи мистецтв А.П.Коломійця Гудзь Л.В.

Акредитація освітньо-професійної програми "Готельне обслуговування"

З  30 жовтня по 1 листопада  у Коледжі працювала експертна комісія з акредитації освітньо-професійної програми "Готельне обслуговування" у складі  Ольги Ільїної, Інни  Якимчук та Юлії Боловацької. 
Мета експертизи  -  встановлення відповідності якості освітньо-професійної програми та освітньої діяльності  вимогам та критеріям стандарту фахової передвищої освіти.  Експерти дослідили всі аспекти надання освітніх послуг за програмою та провели ряд зустрічей із учасниками освітнього процесу.

Зустріч з головним бухгалтером КНП «Миргородський міський центр ПМСД»

30 жовтня відбулася цікава гостьова лекція від заступника головного бухгалтера КНП «Миргородський міський центр ПМСД» – Наталії Олексіївни Овчаренко. Зустріч була присвячена темі: «Формування підприємницької діяльності» і стала важливим етапом у підготовці здобувачів освіти спеціальності 051 Економіка до успішної професійної реалізації.
Під час заняття студенти дізналися про основні етапи створення власної справи, можливості формування початкового капіталу та значення правильно підібраного найменування і торговельної марки. 

Всесвітня Гімназіада з боксу

З 23 по 31.10.2024 року у місті  Манама (Королівство  Бахрейн) проходить Всесвітня Гімназіада з боксу, в складі збірної команди України була наша студентка Довгінка Поліна. В конкурентних поєдинках Поліна виборола почесне друге місце! Вітаємо вихованку  нашого викладача Олексієнко Володимира Альбертовича з високим досягненням, подальших перемог та успіхів у починаннях!

Тренінг " Моє професійне майбутнє"

30 жовтня в гуртожитку  відбувся  тренінг " Моє професійне майбутнє". Метою тренінгу була активізація навчальної діяльності студентів щодо обраної професії. За допомогою тренінгових вправ студенти визначили, що приносить їм задоволення в навчальному процесі, а що , навпаки, заважає  добре вчитися; як навчання може вплинути професійне майбутнє і як його правильно побудувати, щоб отримувати задоволення від своєї роботи. 
Тренінг був цікавим і корисним, а атмосфера - легка і дружня.

Поїздка до Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

29 жовтня 2024 року в рамках  навчання з  предмету Захист України відбулася поїздка студентів першого курсу коледжу  до Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».
Традиційно студентів зустрів ректор Університету, доктор економічних наук, професор  Володимир Онищенко, який змістовно і цікаво розповів першокурсникам про важливість вищої освіти в нашому суспільстві та пріоритетах навчання в Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

Конференція на тему: «Сучасні виклики та перспективи розвитку економіки України»

29 жовтня в рамках місячника циклової комісії економічних та теплотехнічних дисциплін відбулася конференція на тему: «Сучасні виклики та перспективи розвитку економіки України». Захід об’єднав викладачів і студентів, які прагнуть глибше розглянути актуальні проблеми економіки. Учасники конференції обговорили низку важливих питань, серед яких — економіко-аналітичні аспекти функціонування підприємництва в умовах війни, представлені Крістіною Дрєніною, а також проблеми та перспективи розвитку малого інноваційного бізнесу в Україні, висвітлені Ярославою Тур.

Радіодиктант національної єдності-2024

Студенти та викладачі нашого коледжу долучилися до написання Радіодиктанту національної єдності-2024! Цього року авторкою диктанту стала письменниця Оксана Забужко. Текст мав назву «Магія голосу», його читав письменник та військовослужбовець Павло Вишебаба. Зважаючи на повітряну тривогу, не вдалося повністю насолодитися цим процесом, однак всі охочі продовжили писати в укритті. Радіодиктант – це більше, ніж перевірка грамотності, це символ єдності українців у всьому світі.

Олімпіада з інженерної графіки

Вивчення дисципліни "Інженерна графіка" є своєрідним фундаментом для вивчення інших предметів. Адже у процесі його опанування розвиваються логічне мислення, просторова уява, увага та творчі здібності особистості. Саме з метою спонукання студентів до активної та творчої праці, підвищення інтересу до предметів професійної підготовки в коледжі відбулася олімпіада з інженерної графіки.В олімпіаді взяли участь студенти груп других курсів. Перемогу здобув Кондрашов Станіслав Студент групи ТО-21.

Турнір з мініфутболу

З 14 по 22 жовтня команда Миргородського фахового коледжу імені Миколи Гоголя Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" взяла участь у турнірі з мініфутболу серед науково-педагогічних працівників та студентів структурних підрозділів університету «Кубок співдружності» на території Полтавської політехніки. Команда коледжу показала достойну гру в турнірі. Після завершення турніру переможці отримали кубки, медалі та інші символічні нагороди. Дякуємо командам-учасникам за отриманий досвід ! Слава Україні!

Екскурсія до Миргородського літературно-меморіального музею імені Давида Гурамішвілі

24 жовтня студенти групи ХК-31під керівництвом викладачки художніх дисциплін Віолетти Одай вирушили до Миргородського літературно-меморіального музею імені Давида Гурамішвілі. Цей день був особливим, адже в музеї відкрилася виставка, присвячена Дню художника, на якій свої шедеври представили миргородські митці. Експозиція вражала різноманіттям жанрів та технік: тут гармонійно перепліталися графічні твори, живописні полотна та витвори декоративно-ужиткового мистецтва.

День художника

22 жовтня  студенти групи ХК-41 разом з викладачем художніх дисциплін Андрієм Бібком  відвідали Миргородський літературно-меморіальний музей імені Давида Гурамішвілі.  Зараз  проходить  виставка місцевих миргородських керамістів та майстрів пензля, присвячена Дню художника. В експозиції виставки були представлені роботи з графіки, живопису та декоративно-ужиткового мистецтва різних за жанрами та техніками виконання.

Відкрите навчальне заняття з дисципліни "Опалення, вентиляція, кондиціювання повітря та основи газопостачання"

22 жовтня 2024 року відкрите навчальне заняття  провела викладач теплотехнічних дисциплін, кандидат технічних наук  Лілія Декань з дисципліни "Опалення, вентиляція, кондиціювання повітря та основи газопостачання" в групі ТО-31 на тему:  "Процеси обробки повітря на І-d діаграмі". Через довготривалу повітряну тривогу воно пройшло в укритті коледжу .

ІІ Всеукраїнський пленер "Осінній скетчінг"

Студенти групи ХК-31 з викладачем художніх дисциплін Волковою Н.В. взяли участь у ІІ Всеукраїнському пленері "Осінній скетчінг" , який відбувся 22 жовтня 2024 року на базі Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка".  Осіннє тепле сонце і паркові локації університету з "золотавими" деревами надихнули кожного студента створити по декілька робіт. Також відбулася цікава змістовна зустріч з ректором Оніщенком В.О. та завідувачкою кафедри Зіненко Т.М. і викладачкою кафедри Острогляд О.В. 

Відкрите заняття з дисципліни "Гроші та кредит"

22 жовтня відбулося відкрите заняття викладача Валентини Гончаренко для студентів групи ЕП-31 з дисципліни "Гроші та кредит" на тему: "Сутність та принципи організації кредиту. Форми та види кредиту. Поняття про кредитну систему". Розглянуто та засвоєно основні поняття кредитної системи, опановано різні форми кредитування, а також обговорено принципи організації кредитних відносин у сучасних умовах. Заняття дало можливість студентам засвоїти практичні аспекти кредитування, що сприятиме їхньому професійному розвитку. Через повітряну тривогу частину лекції довелося проводити в укритті.

ІІ Всеукраїнський пленер "Осінній скетчінг"

Студенти групи ХК-31 з викладачем художніх дисциплін Волковою Н.В. взяли участь у ІІ Всеукраїнському пленері "Осінній скетчінг" , який відбувся 22 жовтня 2024 року на базі Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка". Осіннє тепле сонце і паркові локації університету з "золотавими" деревами надихнули кожного студента створити по декілька робіт.